Na zaproszenie dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej, Pana gen. bryg. Stefana Mordacza, prezes Okręgu płk Józef Borecki uczestniczył w spotkaniu wielkanocnym na terenie brygady. Na świąteczne spotkanie wielkanocne przybyli przedstawiciele podległych dywizjonów, przedstawiciele środowisk naukowych , okolicznych samorządów i władz lokalnych. Gospodarz spotkania Pan gen. bryg. Stefa Mordacz złożył życzenia gościom, żołnierzom i pracownikom wojska oraz ich rodzinom.

Dzień wcześniej, 25.04.2015 r grupa członków Okręgu na zaproszenie dowódcy 32 dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej Pana ppłk Marka Oliwkowskiego uczestniczyła w spotkaniu wielkanocnym w 32 dr OP w Olszewnicy St. Zaproszeni goście oraz żołnierze i pracownicy spotkali się ciepłym przyjęciem ze strony dowództwa dywizjonu.

Po pobłogosławieniu świątecznych potraw przez ks. pułkownika Zenona Pawelaka i ks. Grzegorza Kucharskiego, podzielono się symbolicznym jajkiem, dając wyraz przywiązania do tradycji. Spotkania w brygadzie jak i w dywizjonie przebiegały w odświętnej, przyjacielskiej atmosferze.

J.B

« z 4 »
Kategorie: Aktualności