Z okazji Święta Wojska Polskiego 15 sierpnia br., Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Zwierzchnik Sił Zbrojnych Bronisław Komorowski, zaprosił prezesa Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego płk. Stanisława Tomaszkiewicza z Małżonką na spotkanie do Belwederu. Prezes Stanisław Tomaszkiewicz miał sposobność do rozmów indywidualnych z Parą Prezydencką, Premierem Rządu, Ministrem Obrony Narodowej, Szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego, wieloma ministrami, generalicją Wojska Polskiego – Przyjaciółmi naszej oficerskiej Wspólnoty.

W przeddzień Święta Wojska Polskiego, Minister Obrony Narodowej Tomasz Siemoniak zaprosił płk. Stanisława Tomaszkiewicza na Apel Pamięci z okazji Święta Wojska Polskiego i 94. Rocznicy Bitwy Warszawskiej, który odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie przed Pomnikiem Poległych w 1920 r.

Delegacja Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego na czele z prezesem płk. Stanisławem Tomaszkiewiczem złożyła wieniec i oddała hołd poległym Żołnierzom.

foto: Lukasz Kaminski
KPRP

« z 6 »
Kategorie: Aktualności